Каталог
Кошик 0.00 грн Мінімальна сума замовлення 499 грн

Захист персональних даних та політика конфіденційності користувача

Визначення термінів

Програма лояльності (Програма) - програма заохочення для клієнтів Партнерів, що реалізується на підставі Угоди користувача (далі – Угода користувача) та окремо укладених договорів та полягає у придбанні її Учасниками товарів та послуг на особливих умовах, визначених Угодою користувача та безпосередньо Партнерами.
Суб’єкти Програми – Партнери, Учасники, Організатор.
Партнер – ТОВ "ДЕМАРТ"(“ЄДРПО 43019250), що бере участь у реалізації Програми лояльності та надає товари та послуги Учаснику на особливих умовах.
Учасник – дієздатна фізична особа, яка виявила згоду з Угодою користувача та набула статус Учасника Програми.
Організатор – ТОВ «БОНУС ТРІ», що надає інформаційні послуги Учаснику та Партнеру для реалізації Програми на платформі Smart Bonus.
Обліковий запис – сукупність відомостей, які користувач передає при реєстрації у Додатку/Сайті.

Захист персональних даних

Персональні дані обробляються Організатором на підставі згоди, що надана Учасником на умовах Угоди користувача, у відповідності з чинним законодавством України в сфері захисту персональних даних.
Персональні дані Учасника включають: прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; номери телефонів; адресу електронної пошти (E-mail); адресу доставки товарів (при використанні сервісів доставки); інформацію про нарахування, списання Балів Програми; дані про претензії, скарги та інші звернення Користувача, що направляються з використанням сервісів; фотографії, скан-копії, що додаються Учасником до претензій, скарг та інших звернень Користувача, що направляються з використанням сервісів; інші дані, що можуть знадобитися Партнеру для надання послуг в межах Програми.
Учасник дає згоду на обробку персональних даних, яка може включати збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знищення, а також їх передачу Організатору та Партнеру; на отримання інформаційних та рекламних розсилок від Організатора та Партнера, або від інших осіб за дорученням Організатора та Партнера, на адресу електронної пошти та контактний телефон, що були зазначені Учасником при реєстрації на Сайті/Додатку.
Організатор підтверджує та гарантує, що: обробка персональних даних, отриманих від Учасника, здійснюється для конкретних і законних мети та цілей, визначених умовами Угоди користувача, або у випадках, передбачених законодавством України; при обробці персональних даних здійснює необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій; зобов’язується не розголошувати персональні дані, отримані від Учасника, крім випадків, передбачених законодавством України.
Учасник може у будь-який час відкликати згоду на обробку персональних даних, направивши на адресу Організатора відповідне повідомлення (заяву) або через Сайт/Додаток.
Учасник, який не хоче надалі отримувати повідомлення від Організатора та Партнера, має право відписатися від розсилок отримання повідомлень через Сайт/Додаток.
Беручи участь у Програмі, Учасник підтверджує, що він ознайомився та повністю погодився з умовами даної Програми.
Учасник визнає, що, у разі безвідповідального відношення до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації на Сайті/Додатку, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до Облікового запису та Персональних і інших даних Учасника. У такому випадку Організатор не несе відповідальності за збитки, заподіяні Учаснику таким доступом.

Додаткові умови

У випадку, якщо при використанні Сайту/Додатку в межах Програми Учаснику будь-яким чином стала відома інформація відносно Організатора та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, або інформації з обмеженим доступом, Учаснику заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.
Політика конфіденційності розміщена на сайті Компанії, а також Партнерів і розміщується в футерах на інших сторінках сервісів, а також продубльовано в мобільному додатку.
Персональні дані Користувачів зберігаються Компанією та Партнером протягом строку, необхідного для досягнення зазначених вище цілей обробки таких даних. Персональні дані можуть бути знищені у випадках, передбачених чинним законодавством України або згідно офіційного запиту Користувача впродовж 30 календарних днів.
Якщо Компанією були внесені зміни в Політику Конфіденційності, з якими Користувач не погоджується, він зобов'язаний припинити використання Додатку/Сайту. Факт продовження використання Додатку/Сайту є підтвердженням згоди і прийняття Користувачем відповідної редакції Політики Конфіденційності.
Нова Політика вступає в силу з моменту її розміщення на сайті Компанії, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.
На головну