Каталог
Кошик 0.00 грн Мінімальна сума замовлення 499 грн

Угода користувача системи Dmart на платформі SMART BONUS

Призначення та межі дії Угоди

Ця Угода користувача (далі – "Угода") регулює відносини між ТОВ "ДЕМАРТ" (ЄДРПОУ 43019250) (далі – "Партнер") та фізичною особою (далі – "Користувач"), яка використовує cайт dmart.ua (далі – "Сайт") або додаток Dmart(далі – "Додаток"). Дана Угода визначає порядок використання Системи Dmart її Учасником, отримання та відмови від отримання інформаційних та рекламних електронних повідомлень від Оператора.
Будь ласка, ознайомтеся з умовами даної Угоди перед використанням Додатку та/або веб-сайту dmart.ua (далі - Сайту).
Завантажуючи та розпочинаючи використовувати Додаток/Сайт Учасник повністю та без заперечень приймає умови даної Угоди.

 1. Визначення термінів
  1. Система SMART BONUS (далі - Система) – інформаційна система для надання інформаційно-консультаційних послуг Учасникам та Партнерам в межах реалізації програм лояльності та нарахування бонусів.
  2. Програма лояльності (Програма) - програма заохочення для клієнтів Партнерів, що полягає у придбанні її Учасниками товарів та послуг на особливих умовах, визначених безпосередньо Партнерами.
  3. Партнер – ТОВ "ДЕМАРТ" (ЄДРПОУ 43019250), що розміщує інформацію у Системі про власну програму лояльності та надає товари та послуги Учаснику на особливих умовах.
  4. Учасник – дієздатна фізична особа, яка виявила згоду з Угодою та набула статус Учасника.
  5. Оператор – ТОВ «БОНУС ТРІ», що надає інформаційно-консультаційні послуги Учаснику на платформі Smart Bonus.
  6. Обліковий запис – сукупність відомостей, які користувач передає при реєстрації у Додатку/Сайті.
  7. Бонус - це умовні одиниці, що нараховуються на рахунок Учасника при кожній здійсненій покупці товарів (робіт, послуг) у закладі Партнера.
 2. Правила роботи з Системою
  1. Оператор забезпечує Учасника можливістю безкоштовного використання:
   • додатку Dmart на платформі Android та iOS;
   • Telegram-Bot «Dmart»;
   • веб-сайту dmart.ua.
  2. Для участі у Системі користувачу необхідно зареєструватися, вказавши номер телефону. При реєстрації в Додатку/Сайті Учасник зобов’язується повідомляти правдиву та достовірну інформацію про себе.
  3. Учасник може переглядати історію бонусних операцій та поточний стан бонусного рахунку. Забороняється використання двох чи більше номерів з одного пристрою. У випадку виявлення данного порушення Оператор має право повністю, або частково припинити надання послуг, анулювати бонуси та індивідуальні пропозиції.
  4. Учасник зобов’язується належним чином виконувати умови цієї Угоди.
  5. Правила та умови участі в Програмі визначає безпосередньо Партнер. З вказаною інформацією Учасник може ознайомитися на особистій сторінці Партнера у Додатку/Сайті.
  6. Оператор не несе відповідальності за достовірність інформації про акції, що розміщує на особистій сторінці Партнер.
  7. Оператор здійснює облік та нарахування бонусів Учаснику, відповідно до механізму, визначеного Партнером.
  8. З метою покращення роботи Додатку/Сайту Оператор має право збирати, зберігати та обробляти статистичну інформацію про використання Учасником Додатку/Сайту.
  9. Оператор залишає за собою право скорочення переліку послуг, тимчасового припинення роботи Додатку/Сайту з організаційних або технічних причин без повідомлення Учасника. Оператор залишає за собою право у будь-який момент розірвати цю Угоду з організаційних чи технічних причин в односторонньому порядку, заблокувавши можливість його використання, без попередження Учасника.
 3. Припинення участі в Системі
  1. Учасник має право у будь-який момент розірвати цю Угоду в односторонньому порядку шляхом видалення Додатку на мобільному пристрої або припинення користування ним.
  2. Припинити участь у Системі та видалити свої персональні дані Учасник може активувавши відповідну опцію через Сайт/Додаток або направивши Оператору відповідне повідомлення.
  3. Після отримання Оператором такого повідомлення участь Учасника в Системі припиняється, бонуси анулюються, обліковий запис та персональні дані Учасника знищуються.
 4. Повідомлення у випадку внесення змін до Угоди
  1. Оператор залишає за собою право вносити зміни у дану Угоду та періодично переглядати її умови.
  2. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її публікації на Сайті/Додатку.
  3. Використовуючи Сайт/Додаток Учасник підтверджує згоду з умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Учасником Сайту/Додатку.
 5. Отримання електронних повідомлень
  1. Учасник, погоджуючись з даною Угодою, надає свою інформовану та добровільну згоду на участь у стимулюючих, рекламних, маркетингових та інших заходах, направлених на просування Партнера, у тому числі отримання електронних повідомлень щодо акційних пропозицій Партнера або інших Партнерів.
  2. Учасник може відмовитись від розсилки електронних повідомлень, обравши відповідну опцію через Сайт/Додаток.
 6. Заключні положення
  1. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов’язаних з виконанням цієї Угоди, Учасник та Партнер прикладуть всіх можливих зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів. У випадку, якщо суперечки не можуть бути вирішені шляхом переговорів, вони підлягають вирішенню у відповідному компетентному суді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  2. Ця Угода вступає в силу для Учасника з моменту його реєстрації в Додатку/Сайті і діє до того часу, поки не буде змінена чи розірвана за ініціативою Оператора або Учасника.
  3. Подальше використання Додатку/Сайту означає, що Ви прийняли на себе відповідальність за безумовне виконання цієї Угоди.
  4. Дата останної редакції Угоди -10/06/2024 року.
На головну